fbpx
CENTRUM RUCHOMYCH PODŁÓG, NACZEP, PRZYCZEP I AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW PRZEŁADUNKU

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów w szerokiej gamie usług świadczonych przez Serwis PTM Polska znajduje się lakierowanie zarówno pojedynczych elementów naczep, jak i całych pojazdów. Na proces lakierowania składają się następujące etapy:

  • 1. Mycie naczepy i jej rozbrojenie
  • 2. Zmatowienie oraz wytrawienie powierzchni aluminiowej
  • 3. Lakierowanie podkładowe
  • 4. Lakierowanie nawierzchniowe
  • 5. Ponowne uzbrojenie naczepy


Każdy z tych etapów wymaga czasu i dużego doświadczenia aby pojazd po naprawie wyglądał równie dobrze jak przed uszkodzeniem. Z tego powodu warto zaufać profesjonalistom. W ramach usługi świadczonej przez nasz serwis możliwe jest bezgotówkowe rozliczenie wszystkich kosztów z lakierowaniem pojazdu włącznie na zasadach kompleksowej likwidacji szkody we współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym. W celu zasięgnięcia szczegółowej informacji bądź umówienia naprawy zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Serwisu tel. 42 659 04 43, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

lakiernia1
lakiernia2
lakiernia3

Internacjonalizacja firmy PTM poprzez wdrożenie strategii biznesowej w zakresie umiędzynarodowienia działalności przedsiębiorstwa.
PTM Polska Sp. z o.o. ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź
www.mapadotacji.pl