fbpx
CENTRUM RUCHOMYCH PODŁÓG, NACZEP, PRZYCZEP I AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW PRZEŁADUNKU

Zadowolenie klienta to dla nas podstawa, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy osobny Dział Plandek zajmujący się tylko i wyłącznie obsługą plandek.

Wykonujemy i naprawiamy plandeki oraz różnego rodzaju poszycia ochronnych (kotar, pokrowców). Produkujemy plandeki na każdy rodzaj pojazdu począwszy od samochodów dostawczych, poprzez półciężarowe i naczepy. Wykonujemy specjalistyczne plandeki takie jak np. firanki i plandeki na wywrotki. Obsługujemy obecnie liczne firmy transportowe, zakłady usługowe i poważne koncerny handlowo-produkcyjne.

Na życzenie klientów wykonujemy pawilony handlowe, wystawiennicze i usługowo-rekreacyjne, magazyny, myjki. Klient może u nas zamówić pawilon wraz z konstrukcją stalową lub aluminiową. Naszym atutem jest dostępna lokalizacja, a także wyjątkowo szybkie terminy realizacji zamówień. Podejmujey się nawet najśmielszych pomysłów.

Internacjonalizacja firmy PTM poprzez wdrożenie strategii biznesowej w zakresie umiędzynarodowienia działalności przedsiębiorstwa.
PTM Polska Sp. z o.o. ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź
www.mapadotacji.pl