fbpx
CENTRUM RUCHOMYCH PODŁÓG, NACZEP, PRZYCZEP I AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW PRZEŁADUNKU

Firma Joloda została założona w 1962 roku, kiedy to Johnstone wynalazł słynny system skate & track. Firma Joloda zdobyła za to prestiżową nagrodę Design Award w 1977r. Joloda specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i inżynierii rozwiązań załadunkowych dla transportu i logistyki dla wielu różnych branż. W ciągu ostatnich 50 lat dostarczyła ponad 500 000 systemów załadunkowych na całym świecie. Z biegiem lat dorobiła się imponującego portfolio klientów - od globalnych liderów rynku po lokalne firmy rodzinne i jednoosobowe działalności.

Rozwiązania w zakresie transportu materiałów oparte są na systemach zapewniania jakości ISO9001 i obejmują w pełni zintegrowane sterowanie operacyjne. Jeśli chodzi o wiedzę techniczną, Joloda ma zdolność, doświadczenie i wiedzę specjalistyczną do obsługi każdego rodzaju i wielkości zamówienia, od dostaw części po pełne projekty pod klucz. Joloda z dumą dostarcza ponad 1000 klientów regularnie kupujących i zleciła ponad 500 witryn na całym świecie.

 

 

Internacjonalizacja firmy PTM poprzez wdrożenie strategii biznesowej w zakresie umiędzynarodowienia działalności przedsiębiorstwa.
PTM Polska Sp. z o.o. ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź
www.mapadotacji.pl