fbpx
CENTRUM RUCHOMYCH PODŁÓG, NACZEP, PRZYCZEP I AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW PRZEŁADUNKU

Oferujemy Państwu produkty przeznaczone dla przedsiębiorstw przewozu osobowego i firm transportowych. Dzięki tym rozwiązaniom można zwiększać wydajność i opłacalność procesów logistycznych, usprawniać styl jazdy oraz sprawić, by był on bardziej bezpieczny i przyjazny dla środowiska, a ponadto poprawiać poziom obsługi klienta.

Produkty i rozwiązania - zwiń
Satelitarny System Monitorowania Pojazdów i zużycia paliwa Transics
Satelitarny System Monitorowania Pojazdów i zużycia paliwa Transics
Korzyści z wdrożenia systemu - zwiń

Wdrożenie SATELITARNEGO SYSTEMU MONITOROWANIA I LOKALIZACJI POJAZDÓW TRANSICS w Państwa firmie ma na celu nadzór nad zużyciem paliwa i rejestrację ubytków.

Satelitarny System Monitorowania Pojazdów i zużycia paliwa HERTZGPS FLOTA
Elementy systemu - zwiń
Satelitarny System Monitorowania Pojazdów i zużycia paliwa Transics
Wybrane funkcje systemu - zwiń
  1. SmartBoard - urządzenie informacyjno-sterujące zapewniające podstawowe informacje o naczepie czy przyczepie ( licznik km, masa nacisków na osie, sygnalizacja awarii hamulców) , pozwalające również na sterowanie funkcjami układu hamulcowego Trailer EBS i zawieszenia pneumatycznego (standardowo takie urządzenie posiada każda naczepa STAS). Dane z urządzenia dostępne są przez aplikację i mogą być na bieżąco monitorowane przez dyspozytora.

  2. IVTM/oPTItIRE - czujniki kontroli ciśnienia w kołach.

  3. BVA - zużycia klocków hamulcowych Informacje z obydwu czujników widoczne są na wyświetlaczu SmartBoard.

  4. TX-TrailerGUARD - urządzenie telematyczne z kontrolą GPS i GPRS, dedykowane do naczep i przyczep. Wspomaga obsługę floty poprzez zdalną kontrolę pojazdów. Zwiększa bezpieczeństwo i wydajność poprzez możliwości monitorowania, zgłaszania i analizowania w czasie rzeczywistym wszystkich najważniejszych danych dotyczących naczepy lub przyczepy. Urządzenie posiada zaawansowane funkcje dotyczące pozycjonowania GPS, oraz również bezpośredniej komunikacji z m.in. z układem ham. EBS i agregatem chłodniczym, oraz różnymi dodatkowymi czujnikami np. monitorującymi zużycie klocków hamulcowych czy też ciśnienie w oponach.

Dodatkowo podkreślamy rolę prewencyjną systemu oraz możliwość jego rozbudowy o dodatkowe funkcjonalności wynikające z Państwa indywidualnych potrzeb – na przykład indywidualny raport wynikający z Państwa wewnętrznych procedur.