fbpx
CENTRUM RUCHOMYCH PODŁÓG, NACZEP, PRZYCZEP I AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW PRZEŁADUNKU

 

Miniony rok był trudny, wyjątkowy i wymagający. To był rok szokujących wzrostów cen ciągników i naczep. Najsilniej na rynek oddziaływały: spadki ilości ładunków, braki w łańcuchach dostaw, braki dostępności pojazdów ciężarowych oraz odstraszające wzrosty cen.
Ale to nie powstrzymało nas od działania. Nasza firma wykonała wielkie zadanie: pierwszy raz wystawiliśmy się na zagranicznych targach (IFAT w Monachium i w IAA Transportation w Hanowerze). Zaprezentowaliśmy tam przyczepy naszej produkcji, oraz opatentowaną ścianę kompresującą do naczep a także podpisaliśmy umowy na dystrybucję w Polsce
kolejnych dwóch marek: hiszpańskiej Granalu i włoskiej Tecnokar. To ważne kroki w kierunku rozwoju PTM Polska.
Wśród naczep, które sprzedajemy widzimy spadki na poziomie 15-20%. Jednak jest też grupa z rekordowym wynikiem – to przyczepy do hakowców, dopiero w końcówce roku ten rynek się nasycił.
W przypadku ruchomych podłóg rynek powoli się nasyca. Rok 2022 był  słabszy niż rekordowy 2021. Wracamy pokornie do wolumenu z lat 2018–2020.
Ten segment rynku w Polsce jest zależny od stawek w transporcie, ale też sytuacji w branży
komunalnej, drzewnej i rolniczej. Unormowały się również terminy realizacji zamówień. Na naczepy trzeba dziś czekać od 3 do 6 miesięcy, co jest typową sytuacją.
Według wszelkich sygnałów 2023 będzie rokiem kolejnej korekty liczby sprzedanych po-
jazdów. To efekt spowolnienia gospodarczego. Na rynek będzie oddziaływała też sytuacja na Ukrainie i to jak się dalej potoczy...
Z optymizmem i zadowoleniem obserwujemy rozwój drugiej gałęzi Firmy – Działu Technologii Przemysłowych. Zdecydowanie widać, że z każdym rokiem firmy kładą coraz większy nacisk na rozwój w zakresie optymalizacji i przyspieszenia procesów przeładunkowych. W ostatnim roku zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy rozwiązania do przeładunku towarów sypkich, m.in. bufory przeładunkowe, platformy i kontenery z ruchomą podłogą, a także instalowaliśmy automatyczne systemy przeładunkowe do magazynów i centrów logistycznych, które operują ładunkami paletyzowanymi i materiałami opakowanymi. W tym segmencie, jest zdecydowana tendencja wzrostowa, w stosunku do lat ubiegłych.

W 2023 roku chcemy dobrze reagować na zmiany i potrzeby rynku. Od kilku miesięcy
mamy do czynienia z tzw. ręcznym sterowaniem – włączamy tryb manualny w biznesie i działamy dalej!
Życzymy Państwu sukcesów i powodzenia w biznesie w 2023 roku.

Nasz największy partner biznesowy w zakresie obsługi finansowej naszych Klientów Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z dniem 16.01.2023 zmienił swoje logo firmowe, podkreślając tym samym swoją nową politykę integracji strategii biznesowej z całą grupą Credit Agricole.

EFL to jedna z największych firm leasingowych w Polsce z ponad 30-letnim doświadczeniem, stawiająca na ciągły rozwój oferty produktów dla klientów, dostawców i partnerów. Nowa identyfikacja wizualna ma bardziej niż dotychczas podkreślać integralność leasingodawcy z Grupą Credit Agricole.

Cyt..:

– Uspójniamy identyfikację wizualną, aby czerpać jak najwięcej z przynależności do Grupy Credit Agricole,  jednej z najsilniejszych instytucji na świecie, zachowując jednocześnie nazwę EFL, którą od blisko 32 lat znają i cenią nasi klienci. Od ponad 20 lat korzyści z synergii odczuwają zarówno nasi pracownicy, klienci i partnerzy, jak i spółki-siostry należące do francuskiej rodziny. Za obecną strategią biznesową, której jednym z filarów jest większa integralność z Grupą Credit Agricole, idzie nowa identyfikacja wizualna wszystkich spółek Grupy EFL. Dzięki temu tworzymy jedyną w Polsce markę finansową z tak bogatą paletą produktów – mówi Radosław Woźniak, prezes zarządu EFL.

– Codziennie działamy na rzecz naszych klientów, społeczeństwa i środowiska. W naszej pracy łączymy empatię odpowiedzialnych pracowników oraz inteligentne, nowoczesne technologie. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i możemy zapewniać im realne korzyści. Ujednolicenie identyfikacji wizualnej naszych spółek w Polsce jest wyrazem zacieśniania ich współpracy. Dzięki synergii nasi klienci zyskają jeszcze lepsze oferty i benefity, a my zwiększymy efektywność działania i konkurencyjność na rynku. Pod parasolem silnej międzynarodowej marki będziemy jeszcze mocniejsi – mówi Bernard Muselet, Senior Country Officer Credit Agricole w Polsce. 

Miło jest nam współpracować z tak prężnie rozwijającą się firmą, która pozwala naszym Klientom realizować ich własne cele biznesowe i inwestycyjne.

                                                                                 

Specjalista ds. Produktów Finansowych w PTM Finanse

                                                                                                                                             Katarzyna Aleksińska

 

Z przyjemnością informujemy że rozpoczęliśmy sprzedaż pojazdów marki #Tecnokar na rynku polskim.

Firma Tecnokar została założona w 1986 r. we Włoszech po tym, jak trzech przyjaciół zdało sobie sprawę, że klient po zakupie naczepy, często wstawia ją do warsztatu w celu dostosowania jej do własnych potrzeb.
Dlaczego więc po prostu nie sprzedawać spersonalizowanego pojazdu?
Od tego czasu, Tecnokar buduje swoją renomę dzięki innowacyjności, jakości i niezawodności. Dziś jest uważany za jednego z najbardziej szanowanych producentów naczep w branży.

Reputacja Tecnokar jest nadal z pasją chroniona przez tych samych trzech założycieli, którzy nadal ze sobą współpracują.  

Tecnokar to Firma z siedzibą w centrum Włoch w Spoleto w Umbrii, która z dumą kontynuuje  dziedzictwo regionu we włoskim przemyśle stalowym, które sięga lat 90-tych XIX wieku. Kluczem do sukcesu Tecnokar jest ciągłe inwestowanie w przyszłość, wraz z otwarciem nowego zakładu o dużej wydajności latem 2022 r. oraz nowej lakierni, która ma zostać ukończona w 2023 r.


W ofercie firmy dostępne są :

 • naczepy z wywrotem 2 stronnym stalowe i aluminiowe
 • naczepy z wywrotem wstecznym stalowe i aluminiowe
 • naczepy podkontenerowe w tym wersje z wywrotem
 • naczepy platformowe i burtowe
 • podwozia naczep chłodni i cystern
 • naczepy leśne
 • naczepy specjalistyczne wg wytycznych Klienta

 

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym PTM Polska

 

1
2
3
4
5

W terminie 19-21 października 2022 r. w Poznaniu odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska Poleco, najważniejszych w Polsce tragów branży komunalnej. Bardzo dziękujemy licznym gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko, które w tym roku dzieliliśmy wspólnie z Izbą Branży Komunalnej, której jesteśmy członkiem oraz firmą EDZ Sp. z o.o. Na zewnątrz zaprezentowaliśmy naczepę STAS MF Ecostar, należącą do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Śremie z piękną grafiką z miasta Śrem, wyposażoną w hydraulicznie otwierany dach i klapę tylną.

 

Poleco (1)
Poleco (2)
Poleco (5)
Poleco (7)
Poleco22 (1)
Poleco22 (2)
Poleco22 (3)
Poleco22 (4)

IX edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie już za nami. Tym razem na stoisku PTM Polska było kilka rodzajów specjalistycznych naczep : STAS Ecostar z ruchomą podłogą oraz hydraulicznie otwieraną klapą tylną i dachem, Ekeri chłodnia z całkowicie otwieranym bokiem, dzięki czemu można zwiększyć wydajność wykorzystania przestrzeni ładunkowej  oraz naczepa Langendorf Flexiliner z podwójnym pokładem do przewozu głównie produktów spożywczych i artykułów drogeryjnych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Translogistica (1)
Translogistica (2)
Translogistica (3)
Translogistica (4)
Translogistica (5)
Translogistica (6)
Translogistica (7)
Translogistica (8)
Translogistica (9)

Zbliżamy się wielkimi krokami do zakończenia roku 2022r. Większość właścicieli firm musi podjąć      w tym okresie ważne decyzje odnośnie finalizacji umów  i realizacji zleceń. Dla wielu z Państwa koniec roku to czas podsumowań biznesów jakie prowadzicie od wielu lat.

Dział PTM Finanse w tym szczególnym okresie chciałby Państwu przybliżyć możliwości jakie daje zawarcie umowy leasingowej jeszcze w obecnym roku.

Zawierając umowę leasingu określamy w niej kilka parametrów takich jak wpłata wstępna , okres finansowania, walutę oraz wykup. Dziś skupimy się na wpłacie początkowej, która przy finansowaniu w PTM może być dokonana w dwóch wariantach: jako czynsz inicjalny lub czynsz zerowy.

Czynsz inicjalny wymaga wpłaty środków własnych w trakcie zawierania umowy leasingu, co powoduje, że przedsiębiorca otrzymuje fakturę kosztową w miesiącu wniesienia wpłaty do leasingodawcy lub dostawcy.

Natomiast czynsz zerowy wnoszony jest dopiero przed odbiorem przedmiotu leasingu, co niesie za sobą fakt otrzymania faktury w miesiącu odbioru sprzętu.

Obydwie opcje wpłaty wstępnej do umowy leasingu gwarantują Państwu zapewnienie finansowania zakupu przedmiotu umowy w 2023 roku.  Co ważne, uruchomienie umowy, a tym samym rozpoczęcie  spłaty rat leasingowych następuje dopiero po odbiorze przedmiotu finansowania.

 

                                 Życzymy dobrych decyzji biznesowych i zapraszamy do kontaktu z naszym działem.

                                                                                                                                                PTM Finanse

Za nami najważniejsza europejska Wystawa  transportu, logistyki i mobilności IAA Transportation w Hanowerze. PTM Polska po raz pierwszy była wystawcą na tych prestiżowych targach.

Na stoisku zaprezentowaliśmy 2 pojazdy własnej produkcji : przyczepę wielozadaniową PT-18, przyczepę podkontenerową PK-18 oraz naczepę STAS ze ścianą kompresującą - autorskim, opatentowanym rozwiązaniem do kompresowania ładunków o małej gęstości i naczepę niskopodwoziową FGM.

Dziękujemy licznym Gościom odwiedzenie naszego stoiska.  Daliście nam nową energię, wymieniliśmy się wiedzą, uwagami, pomysłami. Dziękujemy, że mogliśmy poznać Wasze potrzeby, teraz bogatsi o nowe doświadczenia, wracamy z zapałem do pracy.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i video. 

iia_1
iia_2
iia_3
iia_5
iia_6
iia_7
iia_8
iia_9
iia_10
iia_11
iia_12
Previous Next
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

Leasing dobre rozwiązanie dla małych i średnich firm.

W ostatnich latach najczęściej wybieranymi formami finansowania przez małe i średnie firmy w Unii Europejskiej były: linia kredytowa, leasing oraz kredyt bankowy. Jednak to na leasing najczęściej decydują się przedsiębiorcy z sektora MŚP. Jak wynika z tegorocznego raportu Centrum Badań Marketingowych INDICATOR „Małe firmy o leasingu 2021”, aż 41% firm z sektora MŚP, deklaruje wykorzystanie leasingu jako źródła finansowania działalności firmy.

 

Co można finansować?

Przedmiotem umowy leasingowej może być praktycznie wszystko, co wspiera rozwój biznesu – niezależnie od sektora, w jakim działa. Najczęściej w małych firmach są to samochody osobowe 66% lub ciężarowe do 3,5 tony 37%, kolejne to maszyny i urządzenia produkcyjne, sprzęt medyczny, sprzęt IT  oraz elementy wyposażenia biura. Z kolei 9 % przedmiotów leasingu stanowią duże samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony – w tym ciągniki i przyczepy.

 

Kto może zostać leasingobiorcą?

Leasingobiorcą mogą zostać praktycznie wszyscy przedsiębiorcy, zarówno samozatrudnieni, jak i właściciele małych, średnich i dużych firm. Na atrakcyjne warunki finansowania mogą także liczyć świeżo upieczeni właściciele firm oraz podmioty, które nie posiadają numeru NIP, na przykład lekarz prowadzący prywatną praktykę czy rolnik indywidualny.

W opinii przedsiębiorców korzystających z leasingu ta forma finansowania działalności ich biznesu jest elastyczniejsza i zdecydowanie tańsza od kredytu. Leasingobiorcy przy wyborze oferty kierują się przede wszystkim ceną 87% oraz szybkością podejmowanych decyzji, która wynika z niewielkiej ilości formalności. Docenia się również otwartość na negocjacje 76 % oraz korzystne rozwiązania podatkowe 70 %.

To wszystko wpływa na zadowolenie sektora MŚP z tej formy finansowania ich biznesu. Według badań ponad 40% firm deklaruje ponowny zamiar skorzystania z leasingu.

 

 

Kiedy wybrać zmienne, a kiedy stałe oprocentowanie w leasingu?

Dziś wielu Przedsiębiorców zastanawia się nad rosnącymi kosztami obsługi finansowej zobowiązań jakie posiadają.  Rzeczywiście sytuacja na rynku finansowanym jest trudna. Od jesieni 2021 roku mierzymy się z rosnącą inflacją , wzrostem stóp procentowych oraz kursem Euro.  To wszystko bardzo znacząco ogranicza marżowość biznesu.  Dziś wielu z Przedsiębiorców zastanawia się czy nadal inwestować w nowy sprzęt, maszyny, środki transportu, czy będzie ich stać na obsługę finansowaną tych inwestycji, czy powinni korzystać z leasingu, czy ze środków własnych? Ta wielość pytań oraz konieczność zaspokojenia potrzeb działalności jaką prowadzą, wymusza szczegółową analizę kosztów obsługi finansowanej inwestycji.

Główne pytanie to wybór stopy procentowej. Stała a może jednak zmienna?

Najczęściej wybieraną formą finansowania nowych ruchomości w firmach jest niezmiennie od wielu lat leasing. Może on być oparty o stałą bądź zmienną stopę procentową .  Pierwsza gwarantuje niezmienność wysokości raty czynszu leasingowego w całym okresie umowy, zaś druga odzwierciedla sytuację na rynku finansowym i zmienność kosztów z jakimi będziemy musieli się zmierzyć w kolejnych miesiącach naszej umowy. Teoretycznie stała stopa daje nam bezpieczeństwo i święty spokój, ale czy jest najlepszym wyborem???

Firmy leasingowe standardowo ustalają koszt finansowania w oparciu o stopę WIBOR 1M lub 3M. Zatem ich poziom zależy od wysokości stóp procentowych ustalanych przez Radę Polityki Pieniężnej NBP, które obecnie z miesiąca na miesiąc rosną.  Natomiast w leasingu ze stałym oprocentowaniem  mamy ustaloną cenę na cały okres umowy, ale poziom stopy jest średnio o 2% wyższy od obecnie obowiązującej stopy przy oprocentowaniu zmiennym.

Zatem co wybrać?

Pomoc w transporcie uchodźców z Ukrainy do Polski oraz przewóz artykułów pierwszej potrzeby na granicę polsko-ukraińską to działania podjęte przez PTM Polska już 27 lutego, czyli 3 dni po rozpoczęciu działań wojennych.
Zorganizowaliśmy już kilka wyjazdów samochodami po uchodźców na granicę. Przywieźliśmy ponad 70 osób, w tym ponad połowę stanowią dzieci, z których najmłodsze miało tylko 5 miesięcy, a następnie pomogliśmy ze zorganizowaniem miejsc zakwaterowania. Nasze ciągniki z naczepami przewożą towary do granicy i pomagają w logistyce między centrami dystrybucyjnymi. Sytuacja ludzi, którym udało się przejść przez granicę lub przejechać pociągiem jest tragiczna. Z dnia na dzień stracili to, co najcenniejsze – dach nad głową i poczucie bezpieczeństwa. Ich świat się zawalił. Pomagamy jak możemy, a wdzięczność tych osób jest przeogromna.

Nasze działania pomocowe chcemy kontynuować jak najdłużej. Jednak ze względu na wysokie koszty, liczymy na wsparcie ze strony innych przedsiębiorstw jak i osób prywatnych. W tym celu uruchomiona została specjalna zbiórka

 

Link do zbiórki
https://zrzutka.pl/x8xzxr

 

Jednocześnie prowadzimy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, które obecnie są najbardziej potrzebne naszym walczącym Sąsiadom.

Rzeczy można przesyłać / przywozić do siedziby firmy w Łodzi, ul. Zgierska 250/252 
(Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. + 48 539 380 748) 

Zapraszamy na stoisko PTM Polska Sp. z o.o. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO w Poznaniu. 

Hala 5, sektor A, stanowisko 1-2

13-15.10.2021r. Poznań
Na stoisku zaprezentujemy :
- naczepę STAS MF ze ścianą kompresującą, autorskie, opatentowane rozwiązanie PTM Polska
- przyczepę PT-18 – NOWOŚĆ – marka własna PTM Polska

Godziny otwarcia :
13-14.10.21 – 10.00 – 17.00
15.10.21 – 10.00 – 16.00

Poniżej link do bezpłatnych zaproszeń
Pobierz bezpłatny bilet dla profesjonalisty
https://tobilet.pl/targi-poleco-2021.html
Zespół PTM Polska będzie do Państwa dyspozycji. Zapraszamy na dobrą kawę i nie tylko.

Szanowni Państwo,

 

Pragniemy wraz z fabryką Stas odnieść się do obecnej sytuacji, która ma miejsce na rynku naczep i związanych z nimi komponentów. Dzisiaj światowy rynek  surowców jest bardzo dynamiczny i niestabilny, czego następstwem jest brak możliwości ustalenia przez naszych Dostawców cen komponentów na pierwszy kwartał 2022 roku. W związku z powyższym nie możemy podać jeszcze cen naczep na następny rok. Wiemy, że dla Państwa taka sytuacja utrudnia planowanie ewentualnych zakupów.

Firma Stas robi wszystko, aby uzyskać wiążące i satysfakcjonujące ceny komponentów.  W najbliższych dniach wszystkie oferty zostaną poddane ponownej analizie. W momencie zakontraktowania 80 % potrzebnych elementów będziemy w stanie podać ceny naczep.  Niestety, do tego momentu jesteśmy zmuszeni wstrzymać ofertowanie. Wierzymy, że rozumiecie Państwo zaistniałą sytuację i prosimy o kilka tygodni cierpliwości. Nie mamy w zwyczaju zawierać umów z klauzulami braku gwarancji końcowej ceny.

Firma PTM Polska wraz z firmą Stas traktuje współpracę zarówno ze swoimi Klientami jak i Dostawcami w perspektywie długoterminowej. Chcemy być stabilnym partnerem w Państwa biznesie, dlatego pozwoliliśmy sobie na przesłanie powyższej informacji.

 

Liczymy na Państwa zrozumienie w zaistniałej sytuacji.

Zarząd PTM Polska Sp. z o.o.

Automatyzacja procesów załadunkowych przy obecnym tempie rozwoju i ilości przesyłanych towarów to konieczność.
PTM Polska wdrożyła system stacjonarnych (w magazynach)  i mobilnych (w naczepach) rozwiązań w Grupie Żywiec.

Główne zalety systemu CargoMatic:

- przeznaczony do towarów paletyzowanych i pakowanych
- załadunek / rozładunek naczepy w 90 sek.
- zwiększenie bezpieczeństwa poprzez eliminację ciężkiej pracy fizycznej człowieka

- oszczędność miejsca w magazynie

- wyeliminowanie uszkodzeń towarów podczas przeładunków

- szybki zwrot inwestycji (niżesz koszty personelu, brak przestojów, brak uszkodzeń produktów)

 

O instalacji i zasadzie jej działania możecie Państwo przeczytać w artykule. 

2021.07 Logistyka technologia_Cargomatic- Grupa Żywiec[1]
2021.07 Logistyka technologia_Cargomatic- Grupa Żywiec[2]

 

2 lipca na parkingu Stadionu Łódzkiego Widzewa odbyła się kolejna edycja Naczepomanii - największej wystawy naczep i przyczep. Oprócz dostawców pojazdów, nie zabrakło również producentów komponentów oraz dostawców usług finansowych.

Czas uatrakcyjniły pokazy Wicemistrzów Świata w Street Soccer i Freestyle Football, konkursy piłkarskie, pokazy mycia samochodów oraz muzyka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

DSC03874
DSC03881
DSC03883
DSC03965
DSC04000
DSC04013
DSC04020
DSC04080
DSC04094
DSC04122
DSC04125
DSC04138
DSC04249
DSC04460
DSC04561
DSC04573
DSC04673
DSC04701
DSC04719
DSC04727
DSC04801
IMG_0866-2
IMG_9840
IMG_9843
IMG_9850
IMG_9855
IMG_9857
IMG_9882
IMG_9886
IMG_9887
IMG_9893
IMG_9898
IMG_9904
namiot do obróbki
212594229_4233502296707061_3551931379172749776_n
211933244_1865061890311067_121609831276266300_n
IMG_9841
IMG_9853
IMG_9852
DSC04575_wynik
DSC03949_wynik

1 lipca 2021 r. odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa firmy PTM Polska. Firma świętowała swoje 10+1  urodziny. Okrągła rocznica miała być obchodzona w ubiegłym roku, ale ograniczenia pandemiczne uniemożliwiły organizację. Uroczystość odbyła się w sali bankietowej Stadionu Łódź Widzew, prowadzącym był dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow. Świętowaliśmy w gronie Klientów, Dostawców, Partnerów biznesowych i Przyjaciół.

 

Każdy jubileusz to również czas podsumowań i prezentacji planów na kolejne lata, m.in.

 • - uhonorowano klientów, którzy współpracują z PTM Polska od początku działalności firmy
 • - wyróżniono dostawców pojazdów i produktów
 • - ogłoszono produkcję pojazdów pod własną marką PTM Polska. W tym roku wyjechał pierwszy gotowy pojazd PT-18: 2-osiowa przyczepa tandem do transportu maszyn budowlanych, rolniczych oraz specjalnych.
 • - PTM Polska uzyskała patent na ścianę kompresującą do naczep walking floor
 • - ogłoszono wprowadzenie do sprzedaży limitowanej (10 szt.) wersji NACZEPY Z SERCEM.

 

Każdy klient kupując naczepę na specjalnych warunkach finansowych pomaga chorym dzieciom.

Po części oficjalnej, zabawę gościom umilił swoim występem zespół Ornette.

Wszystkim, którzy byli z nami serdecznie dziękujemy.

 

212796135_4233500940040530_7648112211788653996_n
DSC03526_wynik
DSC03313
DSC03322
DSC03336
DSC03338
DSC03404
DSC03471
DSC03480
DSC03509
DSC03526
DSC03531
DSC03543
DSC03571
DSC03588
DSC03591
DSC03652
DSC03670
DSC03678
DSC03706
DSC03716
DSC03744
DSC03745
DSC05990
DSC05999
DSC06045
IMG_0828
IMG_9801
IMG_9802
IMG_9805
IMG_0740-2
IMG_0835

Ala Golic - zbiórka charytatywna

Z okazji Jubileuszu Firmy PTM Polska, w 11-tą rocznicę działalności, postanowiliśmy rozpocząć akcję, do której również Państwa, Klientów naszej Firmy, pragniemy zaprosić.

Chcemy, aby pomoc potrzebującym stała się stałym elementem naszej codzienności.
Celem akcji jest pomoc chorym dzieciom i nosi nazwę „POMOGŁEM DZIECKU” .
Począwszy od 2021 r., rokrocznie będziemy pomagać innemu Dziecku.

Każdy Klient może zostać posiadaczem limitowanej wersji NACZEPY Z SERCEM, wyznaczamy do akcji tylko 10 sztuk/rok. Naczepy będą posiadać unikalny numer Serca i limitowane oznakowanie. Seria 10 naczep, jako 10 serc pomocy Dziecku zaplanowana była na 4 miesiące, ale już po 1 tygodniu 6 szt. znalazło swoich nabywców.  To niesamowite, że nasi Klienci to nie tylko siła biznesu ale też siła dobrych serc.

Do akcji można dołączyć, szczegóły w załączonej ulotce.

 

Akcja charytatywna Naczepa z Sercem - PTM Polska dla Ali Golic

Internacjonalizacja firmy PTM poprzez wdrożenie strategii biznesowej w zakresie umiędzynarodowienia działalności przedsiębiorstwa.
PTM Polska Sp. z o.o. ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź
www.mapadotacji.pl