fbpx
CENTRUM RUCHOMYCH PODŁÓG, NACZEP, PRZYCZEP I AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW PRZEŁADUNKU
O firmie STASzwiń
STAS fabryka
Od trzech pokoleń STAS dąży do doskonałej jakości produktu. Firma poświęciła lata pasji, połączonej z rzemiosłem w najdrobniejszym szczególe, aby doskonalić produkcję wytrzymałych naczep z ruchomą podłogą i wywrotek na rynek europejski. Zespół dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu produkt wysokiej jakości o wyjątkowym designie i komforcie użytkowania. 
STAS to firma rodzinna z jasną wizją na przyszłość. Bracia Urbain i Leon Heyse udowodnili to już na początku ubiegłego wieku, kiedy zaczęli produkować swoje pierwsze przyczepy wraz z pojazdami rolniczymi w miejscowości Stasegem w Belgii. Później Willy Heyse i jego żona Lydie przenieśli firmę do pobliskiego miasta Waregem, gdzie skupili się na eksporcie i automatyzacji. Wraz z młodym i dynamicznym zespołem, ich syn Francis Heyse kontynuuje wdrażanie specjalizacji produktowej i ekspansji biznesowej. 
STAS jest silną, stabilną organizacją i znaną w branży marką. Innowacja, dzięki ciągłym wewnętrznym badaniom w dziedzinie budownictwa, jest ważnym filarem biznesu. Niezliczone innowacje produktowe wyznaczają dziś standard dla konstruktorów na całym świecie. Jaki jest klucz do potężnego i trwałego produktu wysokiej jakości, który jest jednocześnie lekki i aerodynamiczny? To jest pytanie, które inżynierowie STAS zadają sobie na co dzień. Określa tożsamość i siłę organizacji.  STAS jest pionierem doskonałości produktów, ale świadomie pracuje nad stworzeniem profesjonalnej, międzynarodowej sieci lojalnych, podobnie myślących partnerów. Oferowanie indywidualnej,  płynnej i przede wszystkim bezproblemowej obsługi  jest codziennym priorytetem.
Firma eksportuje produkty do ponad 20 krajów i ma ponad 30 certyfikowanych dealerów, na których można polegać.

STAS logo

O firmie Hüffermannzwiń
Huffermann fabryka

Hüffermann jest niemiecką firmą ze 100-letnią tradycją, która należy do wiodących producentów przyczep podkontenerowych. Zoptymalizowane procesy produkcyjne, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy, sprawiają, że marka Hüffermann jest liderem w swojej branży. Ścisła współpraca z uznanymi producentami samochodów ciężarowych pozwala na ciągłe pogłębianie wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń. Wszystkie elementy konstrukcji pojazdów produkowane są z najwyższą precyzją i zgodnie z najwyższymi standardami technologicznymi. Hüffermann, stawiając na najwyższą jakość produktu, jest również bezkompromisowy przy wyborze materiałów i komponentów, nie ogranicza się do jednego rozwiązania, ale opracowuje kompletne, zintegrowane i przetestowane w praktyce koncepcje, dzięki którym wyznacza nowe standardy.

Huffermann logo

O firmie Cubas Segrezwiń

Cubas Segre to ponad 30 lat doświadczenie w naprawie naczep ciężarowych i silosów ciężarowych, produkcja naczep paszowych i zabudów, oferuje najlepsze parametry jakości, wydajności i bezpieczeństwa. Cubas Segre rozwija działalność w nowoczesnym zakładzie, na powierzchni 10 000 m2.

Cykl produkcyjny prowadzony jest w oparciu o podwozia hiszpańskiej firmy Lecitrailer, lidera rynku hiszpańskiego, który pomaga Cubas Segre doskonalić standardy jakości.

Młody zespół firmy złożony z inżynierów został zbudowany od samego początku na fundamentach innowacji, elastyczności i orientacji na obsługę po-sprzedażową. Wartości te zapewniają naszym Klientom największą satysfakcję w sektorze naczep ciężarowych do przewozu ładunków sypkich w tym pasz i żywności dla zwierząt w trzech wersjach kształtu skrzyni nadwozia: ST, HI‐T, S+.

O firmie Moeyersons zwiń

Firma Moeyersons Silna międzynarodowa firma która istnieje już ponad 50 lat.

W tym okresie zebrano bogatą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie konstrukcji pojazdów dostawczych. Produkowane są wszystkie typy pojazdów, mające szeroką gamę zastosowań.

Moeyersons zatrudnia 40 pełnoetatowych pracowników, będąc jedną z największych niezależnych firm tego sektora w Belgii.

W Moeyersons jakość jest podstawową wartością. Do utrzymania jej na najwyższym poziomie przyczyniają się wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz wykorzystywanie najlepszych części i materiałów.

Rodzinny charakter firmy i dobór zespołu pracowników, umożliwia bezpośrednią komunikację z wszystkimi partnerami. Obsługa Klienta i dotrzymywanie założonych planów przyczyniają się do osiągania pozytywnych rezultatów.

Filozofia ta zaowocowała w połowie 2010 roku uzyskaniem certyfikatu ISO 9001. Pod koniec roku 2014 firma otrzymała nagrodę innowacyjna naczepa 2015.

Moeyersons naczepy do towarów paletyzowanych

 
O firmie FGMzwiń

Założona w 1964 r. firma FGM jest producentem naczep niskopodwoziowych, zlokalizowana w Frosinone we Włoszech i działa na powierzchni 15 000 m2. FGM jest firmą w 100% rodzinną, działającą już trzecie pokolenie. Od 2019 r. FGM zatrudnia 40 osób, roczny obrót wynosi 8,2 mln euro, a wzrost produkcji w ciągu 3 ostatnich lat wyniósł 14%. Około 80% produkcji trafia na eksport. FGM to:

- jeden z najbardziej liczących się producentów naczep do transportu wszystkich rodzajów ciągników siodłowych oraz przyczep ratowniczych - świetny stosunek jakość/cena przy naczepach niskopodwoziowych o ładowności od 20 do 60 ton - elastyczność w dostosowywaniu produktów pod specjalistyczne wymagania Klientów

O firmie BMIzwiń

BMI Group to brytyjski producent naczep specjalizujący się w produkcji pojazdów, w których zastosowano jedne z najbardziej rewolucyjnych konncepcji w branży transportu odpadów i recyklingu.

BMI Group jest wiodącym dostawcą naczep typu moving floor w Wielkiej Brytanii. Nieustannie powiększa swoją sieć sprzedaży w Europie zachodniej i środkowej. Firma ponadto specjalizuje się w produkcji naczep ze ścianą wypychającą, a także od niedawna, rozpoczęła produkcję wywrotek.

 

Internacjonalizacja firmy PTM poprzez wdrożenie strategii biznesowej w zakresie umiędzynarodowienia działalności przedsiębiorstwa.
PTM Polska Sp. z o.o. ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź
www.mapadotacji.pl