fbpx
CENTRUM RUCHOMYCH PODŁÓG, NACZEP, PRZYCZEP I AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW PRZEŁADUNKU

Firma PTM zajmuje się profesjonalnymi rozwiązaniami dla biznesu z dziedziny technologii transferu ładunków, transportu luzem towarów rolniczych, drzewnych, odpadów, biomasy, transportu ładunków dla branży budowlanej, ładunków paletyzowanych i zarządzania transportem.

Firma powstała w 2007 roku jako efekt doświadczeń założycieli zdobytych w ciągu 10 lat na rynkach Europy środkowo-wschodniej. Zaczynaliśmy od sprzedaży nowych naczep i przyczep renomowanych marek europejskich. Dzisiaj posiadamy dział sprzedaży nowych i używanych pojazdów, części zamiennych, serwisu a także dział technologii i rozwiązań dla przemysłu.

 

Najnowsze technologiezwiń

Nadal się rozwijamy i poszukujemy nowych produktów i rozwiązań mogących bardziej kompleksowo wspierać rosnącą liczbę naszych Klientów.

Od roku 2010 firma integruje systemy ruchomych podłóg w rozwiązaniach mobilnych i stacjonarnych jako instalator dla takich producentów jak CARGO FLOOR, CARGOMATIC, KEITH WALKING FLOOR i JOLODA, głównie w zakładach zagospodarowania i przeładunku odpadów, w kompostowniach, biogazowniach, tartakach i wielu innych obiektach wymagających lokalnego transferu materiałów luzem (Cargo Floor, Keith Walking Floor), bądź paletyzowanych (Cargomatic, Joloda).

Nasze certyfikaty - Cargo Floor

 

Nasze certyfikaty - Joloda
Nasze certyfikaty - Joloda
Partnerzyzwiń

Jako autoryzowany wyłączny dystrybutor pojazdów belgijskiej marki STAS w Polsce, oraz dealer marek Hueffermann, Cubas Segre i Moeyersons prowadzimy proces doradztwa, sprzedaży i obsługi posprzedażnej wraz z ofertą części zamiennych niezbędnych do długoterminowej obsługi naczep.

STAS – producent naczep segmentu premium. Dostawca profesjonalnych samowyładowczych aluminiowych naczep wywrotek i naczep z ruchomą podłogą o kubaturze od 25 m3 do 92 m3.Certyfikat STAS 2022

 

Certyfikat STAS 2021

 

Certyfikat STAS 2020

 

Certyfikat STAS 2019

 

Certyfikat STAS 2018

 

Certyfikat STAS 2017

 

Certyfikat STAS 2016

Hueffermann – niemiecki producent przyczep podkontenerowych i pojazdów techniki komunalnej o różnorodnej pojemności i zróżnicowanych możliwościach załadunku.Nasze certyfikaty - STAS

Cubas Segre – hiszpański dostawca, specjalizujący się w produkcji naczep paszowych, silosów mobilnych z rozładunkiem mechanicznym oraz pojazdów do przewozu biomasy.Nasze certyfikaty - STAS

Keith Walking Floor – Od ponad 50 lat amerykańska firma KEITH Mfg. Co. zajmuje się produkcją systemów przenoszenia ładunków opartych na systemie ruchomej podłogi. Firma posiada ponad 250 patentów międzynarodowych i ponad 250 tysięcy wdrożonych systemów Walking Floor na całym świecie.FGM Trailers – to włoski producent naczep niskopodwoziowych. Firma została założona w 1964 roku, koncentruje się na projektowaniu i konstruowaniu naczep do transportu ciężkiego, np. pojazdów ciągnikowych.Moeyersons – belgijski producent pojazdów dedykowanych do regionalnej dystrybucji towarów, głównie pakowanych i paletyzowanych oraz pojazdów specjalistycznych.

 

Razem w biznesiezwiń
https://ptmpolska.pl/administrator/index.php?option=com_content&view=article&layout=edit&id=35#

Chcąc zapewnić Klientom najwyższą jakość obsługi prowadzimy profesjonalny proces doradztwa i doboru rozwiązań biznesowych włącznie z doradztwem i modelowaniem finansowym inwestycji. Specjalizujemy się w poszukiwaniu atrakcyjnych źródeł finansowania dla naszych Klientów zapewniając konkurencyjne warunki i szybką obsługę.

Naszym celem jest budowanie długoterminowych pozytywnych relacji z otoczeniem biznesowym złożonym z Klientów, Dostawców i Partnerów, którzy cenią sobie naszą fachowość, profesjonalizm i odpowiedzialność.

Nasze certyfikaty - Rzetelna firma

 

Certyfikat Rzetelności PTM (PL)

 

Certyfikat Rzetelności PTM (ENG)
 

Internacjonalizacja firmy PTM poprzez wdrożenie strategii biznesowej w zakresie umiędzynarodowienia działalności przedsiębiorstwa.
PTM Polska Sp. z o.o. ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź
www.mapadotacji.pl