fbpx

Stas

Od trzech pokoleń STAS dąży do doskonałej jakości produktu. Firma poświęciła lata pasji, połączonej z rzemiosłem w najdrobniejszym szczególe, aby doskonalić produkcję wytrzymałych naczep z ruchomą podłogą i wywrotek na rynek europejski. Zespół dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu produkt wysokiej jakości o wyjątkowym designie i komforcie użytkowania.
STAS to firma rodzinna z jasną wizją na przyszłość. Bracia Urbain i Leon Heyse udowodnili to już na początku ubiegłego wieku, kiedy zaczęli produkować swoje pierwsze przyczepy wraz z pojazdami rolniczymi w miejscowości Stasegem w Belgii. Później Willy Heyse i jego żona Lydie przenieśli firmę do pobliskiego miasta Waregem, gdzie skupili się na eksporcie i automatyzacji. Wraz z młodym i dynamicznym zespołem, ich syn Francis Heyse kontynuuje wdrażanie specjalizacji produktowej i ekspansji biznesowej.
STAS jest silną, stabilną organizacją i znaną w branży marką. Innowacja, dzięki ciągłym wewnętrznym badaniom w dziedzinie budownictwa, jest ważnym filarem biznesu. Niezliczone innowacje produktowe wyznaczają dziś standard dla konstruktorów na całym świecie. Jaki jest klucz do potężnego i trwałego produktu wysokiej jakości, który jest jednocześnie lekki i aerodynamiczny? To jest pytanie, które inżynierowie STAS zadają sobie na co dzień. Określa tożsamość i siłę organizacji.  STAS jest pionierem doskonałości produktów, ale świadomie pracuje nad stworzeniem profesjonalnej, międzynarodowej sieci lojalnych, podobnie myślących partnerów. Oferowanie indywidualnej,  płynnej i przede wszystkim bezproblemowej obsługi  jest codziennym priorytetem. Firma eksportuje produkty do ponad 20 krajów i ma ponad 30 certyfikowanych dealerów, na których można polegać.

FaLang translation system by Faboba