CENTRUM RUCHOMYCH PODŁÓG, NACZEP, PRZYCZEP I AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW PRZEŁADUNKU
O firmie STASzwiń

STAS jest wielopokoleniową, rodzinną firmą z ponad osiemdziesięcioletnim doświadczeniem. Celem firmy jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie zaopatrzenia w profesjonalne samowyładowcze naczepy wywrotki i naczepy z ruchomą podłogą, o kubaturze od 25 m3 do 97 m3. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się rynku, początkowo STAS zajmował się produkcją przyczep rolniczych, następnie stalowych wywrotek, aż w końcu od 1974 roku zaczął specjalizować się w produkcji naczep z aluminium.

Po ponad 30 latach doświadczeń firma, stała się ekspertem w zakresie produkcji naczep aluminiowych i dysponuje dwoma specjalistycznymi zakładami produkcyjnymi - w jednym produkuje naczepy wywrotki, w drugim – największym w Europie - naczepy z ruchomą podłogą. STAS stawia na najnowocześniejszą w Europie, zrobotyzowaną technologię produkcji, która pozwala na spełnienie najbardziej rygorystycznych wymagań jakościowych. W większości, produkty wykonywane są w procesie całkowicie zautomatyzowanym, a jakość spawania i wykańczania może zostać uznana za najwyższą na świecie. Misja, jaką niesie firma STAS to: design, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

O firmie Hüffermannzwiń

Hüffermann jest niemiecką firmą ze 100-letnią tradycją, która należy do wiodących producentów przyczep podkontenerowych. Zoptymalizowane procesy produkcyjne, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy, sprawiają, że marka Hüffermann jest liderem w swojej branży. Ścisła współpraca z uznanymi producentami samochodów ciężarowych pozwala na ciągłe pogłębianie wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń. Wszystkie elementy konstrukcji pojazdów produkowane są z najwyższą precyzją i zgodnie z najwyższymi standardami technologicznymi. Hüffermann, stawiając na najwyższą jakość produktu, jest również bezkompromisowy przy wyborze materiałów i komponentów, nie ogranicza się do jednego rozwiązania, ale opracowuje kompletne, zintegrowane i przetestowane w praktyce koncepcje, dzięki którym wyznacza nowe standardy.

O firmie Cubas Segrezwiń

Cubas Segre to ponad 30 lat doświadczenie w naprawie naczep ciężarowych i silosów ciężarowych, produkcja naczep paszowych i zabudów, oferuje najlepsze parametry jakości, wydajności i bezpieczeństwa. Cubas Segre rozwija działalność w nowoczesnym zakładzie, na powierzchni 10 000 m2.

Cykl produkcyjny prowadzony jest w oparciu o podwozia hiszpańskiej firmy Lecitrailer, lidera rynku hiszpańskiego, który pomaga Cubas Segre doskonalić standardy jakości.

Młody zespół firmy złożony z inżynierów został zbudowany od samego początku na fundamentach innowacji, elastyczności i orientacji na obsługę po-sprzedażową. Wartości te zapewniają naszym Klientom największą satysfakcję w sektorze naczep ciężarowych do przewozu ładunków sypkich w tym pasz i żywności dla zwierząt w trzech wersjach kształtu skrzyni nadwozia: ST, HI‐T, S+.

O firmie Moeyersons zwiń

Firma Moeyersons Silna międzynarodowa firma która istnieje już ponad 50 lat.

W tym okresie zebrano bogatą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie konstrukcji pojazdów dostawczych. Produkowane są wszystkie typy pojazdów, mające szeroką gamę zastosowań.

Moeyersons zatrudnia 40 pełnoetatowych pracowników, będąc jedną z największych niezależnych firm tego sektora w Belgii.

W Moeyersons jakość jest podstawową wartością. Do utrzymania jej na najwyższym poziomie przyczyniają się wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz wykorzystywanie najlepszych części i materiałów.

Rodzinny charakter firmy i dobór zespołu pracowników, umożliwia bezpośrednią komunikację z wszystkimi partnerami. Obsługa Klienta i dotrzymywanie założonych planów przyczyniają się do osiągania pozytywnych rezultatów.

Filozofia ta zaowocowała w połowie 2010 roku uzyskaniem certyfikatu ISO 9001. Pod koniec roku 2014 firma otrzymała nagrodę innowacyjna naczepa 2015.

Moeyersons naczepy do towarów paletyzowanych

O firmie Orthaus Trailerszwiń

Orthaus to ponad 125 letnie doświadczenie w produkcji naczep.

Wychodząc naprzeciw dynamicznie zmieniającego się rynku, firma w 2012 r. zainwestowała w najnowocześniejszy w Europie, w pełni zrobotyzowany zakład produkcyjny. Powierzchnia fabryki obejmuje ponad 9 8000 m2 ,a moce produkcyjne są na poziomie 15 000 naczep rocznie.

Zakład produkcyjny posiada Certyfikat ISO 9001 i należy do najnowocześniejszych fabryk na świecie. Spawanie odbywa się przy pomocy najnowocześniejszych robotów spawalniczych. Naczepy posiadają 10 lat gwarancji na ramę, poprzez zastosowanie metody Kataferezy, która zabezpieczenia przed korozją. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii takich jak wysoka jakość obróbki powierzchni i obróbkę strumieniowo-ścierna, produkty firmy Orthaus z powodzeniem wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów i zmieniających się trendów na branży TSL.

O firmie FGMzwiń

Założona w 1964 r. firma FGM jest producentem naczep niskopodwoziowych, zlokalizowana w Frosinone we Włoszech i działa na powierzchni 15 000 m2. FGM jest firmą w 100% rodzinną, działającą już trzecie pokolenie. Od 2019 r. FGM zatrudnia 40 osób, roczny obrót wynosi 8,2 mln euro, a wzrost produkcji w ciągu 3 ostatnich lat wyniósł 14%. Około 80% produkcji trafia na eksport. FGM to:

- jeden z najbardziej liczących się producentów naczep do transportu wszystkich rodzajów ciągników siodłowych oraz przyczep ratowniczych - świetny stosunek jakość/cena przy naczepach niskopodwoziowych o ładowności od 20 do 60 ton - elastyczność w dostosowywaniu produktów pod specjalistyczne wymagania Klientów

O firmie BMIzwiń

BMI Group to brytyjski producent naczep specjalizujący się w produkcji pojazdów, w których zastosowano jedne z najbardziej rewolucyjnych konncepcji w branży transportu odpadów i recyklingu.

BMI Group jest wiodącym dostawcą naczep typu moving floor w Wielkiej Brytanii. Nieustannie powiększa swoją sieć sprzedaży w Europie zachodniej i środkowej. Firma ponadto specjalizuje się w produkcji naczep ze ścianą wypychającą, a także od niedawna, rozpoczęła produkcję wywrotek.